Vánoce a květiny | Rozkvetlý domov Žďár nad Sázavou

Neodolatelné Vánoce v Rozkvetlém domově

Na vánoční prodejní výstavu se v adventním čase můžete těšit, pokud se rozhodnete navštívit květinářství Rozkvetlý domov na Palachově ulici. Má připomenout návrat k tradicím, pohodě a rodinnému štěstí. Protože i v předvánoční hektické době je možné se na chvíli zastavit a předzvěst vánoční atmosféry si v klidu vychutnat.
Na výstavě, kde si mohou lidé vybrané exponáty zakoupit, budou k vidění vánoční svícny a adventní věnce z živých i neživých materiálů, luxusní vánoční dekorace z orchidejí, kvalitní české vánoční hvězdy, zimní truhlíky na okna a balkony, věnce na dveře, vypíchané koše a žardiniéry ke vchodovým dveřím. Zveme zájemce na návštěvu, rádi se jim budeme věnovat, i když se přijdou jen podívat.
Děti si budou moci zazvonit na Ježíška či mu poslat expres balonkovou poštou přímo do nebe své přáníčko.

Vánoční stromečky

Vánoční stromečky

Prodej exkluzivních vánočních stromků, řezaných těsně před vašim nákupem. Vždy je dobré, když si pro stromeček přijdete co nejdříve, dokud máme velký výběr. Stromek, který si vyberete, Vám po dohodě nasadíme do stojanu, případně přivezeme až domů.

Vánoční ozdoby a dekorace

Vánoční ozdoby a dekorace | Rozkvetlý domov Žďár nad Sázavou | Autor: Magda LebišováLetos v Rozkvetlém domově je možné zakoupit i tradiční české foukané a ručně zdobené skleněné ozdoby v mnoha barvách a nových dekorech. Vánoční ozdoby jsme byli vybírat přímo ve firmě na výrobu vánočních ozdob v Podkrkonoší. A pro zajímavost u nás budeme mít starožitné vánoční ozdoby našich babiček – jde o originály, žádné napodobeniny.
Nabídku skleněných ozdob na stromeček doplní i kvalitní české svíčky, které nestékají a neškodí lidskému zdraví, vánoční ozdoby ze skla, dřeva a slámy, látkové stuhy, třpytivé hvězdičky, zápichy, textilie, drátky, korálky, sušené květiny a plody, jmelí, ale i plátky pomerančů, svitky skořice, badyán a chvojí vonící po Vánocích.
Novinkou letošního roku je přírodní dekorační vlna v mnoha barvách, která doslova obléká zimní aranžmá a kytice do teplého kabátku.

Vánoce v Rozkvetlém domově

« 1 z 2 »